Састанак са студентима I и II године око уписа

// Категорије: Инфо |

Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2005/06. или раније око услова уписа у III годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 14:00 у сали И-5.
Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2007/08. око услова уписа у II годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 09:00 у новом амфитеатру АМФ-2.

 

Danas sam to sve zavrsio ... i da potrebna je molba. Takodje jedan nas kolega je upisao danas trecu sa kompenzacijom, takodje uz potpisanu molbu. Ljudi gledamo se u trecoj .... konacno!

Објављено: 04.11.2008 22:21 - ()


0
0
Mora da se ode sa molbom kod Martica da je potpise da bi se upisala treca godina na samofinansiranje sa kompezacijom! Izgleda da je moguce da se cak i dva ispita prenesu u trecu,ali nisam siguran 100 posto.... U cetvrtak je upis.

Објављено: 04.11.2008 13:03 - ()


0
0
Pitanje - ti 100% mozes da upises trecu godinu kao samofinansirajuci student 6.11. kada je upis u trecu godinu. Samo ne znam da li ti treba potpisana molba od martica ili ne, najbolje bi bilo da vidis u studentskoj sluzbi.

Објављено: 04.11.2008 12:03 - ()


0
0
Ma nisam mogao na budzet, obnavljao sam drugu godinu sto puta, debil sam, sta da kazem. Buni me jedino sto za mene nista nisu precizirali na sajtu fona.

Објављено: 02.11.2008 22:42 - ()


0
0
A za koga je bio termin upisa u III 1.11?

Објављено: 02.11.2008 22:22 - ()


0
0
A sto nisi polagao jos jedan ispit, mogao si da ides na budzet?

Објављено: 02.11.2008 22:15 - ()


0
0
A sta je sa studentima koji su starija generacija i imaju 60 + 31 poen, prebacuju se na bodove i imaju manje od 42 poena ove godine. Martic nam je na onom sastanku rekao da mi mozemo da upisemo samo kao samofinansirajuci. Kada je nas termin?

Објављено: 02.11.2008 18:06 - ()


0
0
A ko sutra upisuje III godinu i zasto postoji ovaj termin?

Објављено: 01.11.2008 01:00 - ()


0
0
[b][size=18]U SREDU 5. 11. JOS 15 LJUDI ODGOVARA MARKETING A IZ OSTALIH PREDMETA SU JOS OSTALI STUDENTI KOJI TREBA DA POLAZU DODATAN ISPIT. KAKO JE PA SADA UPIS U SUBOTU 1.11. KAD JE OSTALA GOMILA LJUDI DA POLAZE POSLE TOG TERMINA? KADA CE BITI UPIS ZA NAS? U SREDU?[/size][/b]

Објављено: 31.10.2008 13:18 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

1 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности