Novo obaveštenje o upisu godina

// Категорије: Инфо |
Након прелиминарног истраживања (благо речено прим. аут.) конфузног првог обавештења управе и вишедневног не одговарања надлежних, истраживачки тим Пушкица је био приморан да посегне за својим високо рангираним контактима блиским управи ПентаФОН-а и добије праве информације, које се нису никоме свиделе.
Револтирани таквим понашањем, студенти су се побунили и организовали протест, на који је управа (а где се ту део студент продекан прим. аут.) имала разумевања и објавила је следећи документ у коме су јасно дефинисани услови уписа за другу и трећу годину.
Управа се у документу изјаснила и по питању "обавезног осигурања", које сада више то није, али се (цитат из документа) "препоручује студентима да изврше уплату осигурања". Драго нам је да је управа још једном показала разумевање и поверење у своје студенте да имају довољно здравог разума да сами расуђују о својим приоритетима, а не да им их други зацртавају, а и даље се поставља питање: Зашто и у договору са киме је управа првобитно одредила осигурање обавезним за све студенте.
Експертски тим Пушкица задужен за студентска питања је већ почео детаљно да анализира горепоменути документ, а остаје отворено још једно питање, а то је одобравање компензације, на које се управа није огласила.
Mi prvaci smo tesko pokradeni. Pre 2 god je trebao 31 bod za budzet a sada 60 (gradivo je isto kao i tada). Uvodi se bolonja (koja je samo "njima olaksala" da nas pokradu) i to se objavi na kraju septembarskog roka. Da se ovo objavilo na pocetku god ne bi bilo problema. Jel moze nekako da se promeni trenutna situacija ?? Ipak je ovo drzavni fakultet koji treba da sluzi obrazovanju naroda.. ili ne.

Објављено: 05.09.2008 16:26 - ()


0
0
Prva godina ga je da izvinete, ispusila... 60 ljudi koji su sve dali su vec presli na budzet, tako da je za nas ostalo nesto vise od 300 mesta. Ta mesta ce biti popunjena posle septembarskog roka.. Tako da, sve u q! :cupavi:

Објављено: 05.09.2008 16:24 - ()


0
0
Akko obnovis po njihovom programu sledecu godinu upisujes na samofinasiranje iliti budzet mamin i tatin%)

Објављено: 05.09.2008 16:17 - ()


0
0
Za 05 nam za sada racunaju ispite 7/11 a akko se prebacite na kriterijum 06 generacije prelazzite na bodove i na njihova pravila studiranja koja se za nijansu razlikuju od nasih s tim sto im jos nije konkretno definisano oko prenosenja ispita da lise preneseni bodovi placaju i oko obnove.Savetujem da da 11. i 12. idemo na zakazan satsanak sa dekanatom pa da ih pitamo za ubuduca pravila studiranja i oko tog prelaska na bodove

Објављено: 05.09.2008 16:15 - ()


0
0
Ja takodje imam isti problem kao i Luka gore, zato bi molio nekog da mi to objasni.

Објављено: 05.09.2008 15:47 - ()


0
0
Kad ce te da skinete sliku sa ovim pederom levo?????????

Објављено: 05.09.2008 15:42 - ()


0
0
Veliko hvala ekipi puskica za sve!!!!!

Објављено: 05.09.2008 15:16 - ()


0
0
pa ovde se ljudi hvale da su nesto promenili, a sve je ostalo isto. ne znam ko je ovde lud! :ljutko:

Објављено: 05.09.2008 14:41 - ()


0
0
Sa nama nista tj. nama ostaje da damo 6 ispita iz 3 ako si MEN, IS, UK ili 5 ako si OM. Jos ako odobre kompenzaciju bice super. Pa sta ocekujes da nam menjaju?

Објављено: 05.09.2008 12:42 - ()


0
0
Ja ne vidim sta je ovde postignuto. Sve je isto kao pre. :udri:

Објављено: 05.09.2008 04:32 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 6

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности