Novo obaveštenje o upisu godina

// Категорије: Инфо |
Након прелиминарног истраживања (благо речено прим. аут.) конфузног првог обавештења управе и вишедневног не одговарања надлежних, истраживачки тим Пушкица је био приморан да посегне за својим високо рангираним контактима блиским управи ПентаФОН-а и добије праве информације, које се нису никоме свиделе.
Револтирани таквим понашањем, студенти су се побунили и организовали протест, на који је управа (а где се ту део студент продекан прим. аут.) имала разумевања и објавила је следећи документ у коме су јасно дефинисани услови уписа за другу и трећу годину.
Управа се у документу изјаснила и по питању "обавезног осигурања", које сада више то није, али се (цитат из документа) "препоручује студентима да изврше уплату осигурања". Драго нам је да је управа још једном показала разумевање и поверење у своје студенте да имају довољно здравог разума да сами расуђују о својим приоритетима, а не да им их други зацртавају, а и даље се поставља питање: Зашто и у договору са киме је управа првобитно одредила осигурање обавезним за све студенте.
Експертски тим Пушкица задужен за студентска питања је већ почео детаљно да анализира горепоменути документ, а остаје отворено још једно питање, а то је одобравање компензације, на које се управа није огласила.
To oko te kvote....mislim da sad u junu i setp ko ostvari 60 boda sigurno upada na budzet. A da od oktobra ima jos 366 mesta....pa se pravi rang lista... :zbun:

Објављено: 05.09.2008 00:00 - ()


0
0
da, jel moze bilo koji ispit u okt2? ili samo kome treba za uslov :( ?

Објављено: 04.09.2008 23:10 - ()


0
0
onom obavestenju stoji da mozemo da posaljemo prigovor ministarstvu povodom upisa samo 366 ljud na teret budzeta u drugu godinu. Ako bi dovoljno nas poslalo prigovor,ima sansi da odobre povecanje tog broja !!!!!!!

Објављено: 04.09.2008 22:26 - ()


0
0
A JEL BILO KOJI ISPIT MOZE DA SE PRIJAVI U OKTOBRU 2?

Објављено: 04.09.2008 22:25 - ()


0
0
u onom obavestenju stoji da mozemo da posaljemo prigovor ministarstvu povodom upisa samo 366 ljud na teret budzeta u drugu godinu. Ako bi dovoljno nas poslalo prigovor,ima sansi da odobre povecanje tog broja !!!!!!!

Објављено: 04.09.2008 22:22 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности