Kako Puškice saznaju, studentski parlament je poslao preporuku upravi da:
- studenti druge godine mogu da upišu treću sa čistom prvom i 31. bodom iz druge
- studenti prve godine mogu da upišu drugu godinu, u statusu plaća školarinu, sa ostvarenih 36 bodova
- studenti u vanrednom roku Oktobar 2 imaju mogućnost da uz molbu prodekanu za nastavu polažu i još 1/3 ili manji deo ispitnih obaveza još jednog ispita.
Kako dalje saznajemo iz izvora bliskih PentaFON-u, neke od ovih preporuka su već nezvanično prihvaćene, ali se čeka zvanično usvajanje na sutrašnjoj sednici.
- studenti druge godine mogu da upišu treću sa čistom prvom i 31. bodom iz druge
- studenti prve godine mogu da upišu drugu godinu, u statusu plaća školarinu, sa ostvarenih 36 bodova
- studenti u vanrednom roku Oktobar 2 imaju mogućnost da uz molbu prodekanu za nastavu polažu i još 1/3 ili manji deo ispitnih obaveza još jednog ispita.
Kako dalje saznajemo iz izvora bliskih PentaFON-u, neke od ovih preporuka su već nezvanično prihvaćene, ali se čeka zvanično usvajanje na sutrašnjoj sednici.

Postavi komentar