Preporuka studentskog parlamenta

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају, студентски парламент је послао препоруку управи да:
 - студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
 - студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину,  са остварених 36 бодова
 - студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.
sine decko,sedi malo uci,radi nesto pametno !!!!!izgubi dane ti na ovim puskicama !!!!!!!

Објављено: 12.10.2008 13:04 - ()


0
0
samo da nije lazna uzbuna... mora to malo "zvanicnije" da se objavi

Објављено: 12.10.2008 10:10 - ()


0
0
bice i onih kojima ne treba... uvek za kolegijalnost ;)

Објављено: 12.10.2008 10:09 - ()


0
0
ljudi, svima vama kojima treba bezuslovni upis, iscimajte ove puskice, kako znate i umete da pozovu ljude na javni skup... to je jedini nacin... ali iksreno, koliko su ovi nasi organizovani oni bre jos nisu ni objavili zvanicno kompenzacioni uslov, a kamoli bezuslovni :ljutko:

Објављено: 12.10.2008 10:07 - ()


0
0
U PONEDELJAK (SUTRAAAAAAAAAA) U 12 ISPRED FAXA SVI KOJE INTERESUJE BEZUSLOVNA

Објављено: 12.10.2008 10:07 - ()


0
0
ljudi, svima vama kojima treba bezuslovni upis, iscimajte ove puskice, kako znate i umete da pozovu ljude na javni skup... to je jedini nacin... ali iksreno, koliko su ovi nasi organizovani oni bre jos nisu ni objavili zvanicno kompenzacioni uslov, a kamoli bezuslovni :ljutko:

Објављено: 12.10.2008 10:07 - ()


0
0
Pa naravno da vam Marin nece odgovoriti na mejlove jer ga boli (da ne kazem sta za sve nas)... Ceo dan visi na Facebook-u i ostavlja komentare na tudje statuse a ovamo ga mrzi da odgovori na jedan (kako neko rece gore) "pisljivi" mejl... To je velika sisa od coveka... A i ove puskice bi mogle da postave tu peticiju za BEZUSLOVNI UPIS!!! Jel ih to kosta nesto? Ne! Malo kolegijalnosti i to je to... Pa i nama da izadju jednom u susret...

Објављено: 12.10.2008 09:53 - ()


0
0
"Hvali ti malo..."?!?!? jesi ti to druze/drugarice hteo/la da kazes "Fali ti malo..."? Odakle si sele? :) Pa meni je drago da u BG dolaze ljudi iz razlicitih delova zemlje i susednih entiteta i drzava ali primetnu isfrustriranost cinjenicom da si ovde u velikom gradu samo jedna mala necija kopija ne traba da lecis na ovakav nacin: ... "kod tebe je izrazena velika doza zavidnosti,uzvisenosti,pakosti i sebucluka tim stavovima..."! Drago je nama svima da ti umes da tako nesto da napises ali takvim recenicama u dva posta pokazujes koliko si ustvari MALI/LA. Ne zavidi ti niko sto ne mozes da polozis TV. Sto se srece tice to nije kategorija koja se uzima prilikom racunanja verovatnoce da li ces nesto da polozis ako ceo dan blejis na puskicama, sto ces nauciti kad, naravno, stvarno spremis i polozis TV. Do tada bezuslovni upis za takve ne dolazi u obzir.

Објављено: 12.10.2008 03:10 - ()


0
0
Roki ja mislim da si ti ceo dan proveo na puskicama...daj covece sedi radi nesto...

Објављено: 12.10.2008 02:49 - ()


0
0
Re adsf:Bolje se potpisi ADOLF,vise ti pristaje.Iskrenost je nesto sto ljudi najradije prihvataju,kao i obicnost,kod tebe je izrazena velika doza zavidnosti,uzvisenosti,pakosti i sebucluka tim stavovima nikad ne mozes postici ciljeve koje te vise nego ocigledno mnogo zanimaju.Dobro je to sto se plasis,to znaci da ovde neko mnogo vredi,a upisi sto se mene tice i jos jedan faks,mozda progledas ovaj ocigledno necenis dovoljno a i nisi se bas nesto ni edukovao kvalitetno.Hvali ti malo timskog rada i saosecanosti sa drugima,ipak u krajnoj liniji svi mi zavisi od nekoga...a nekad treba imati i srece,koju nazalost u teoriji verovatnoce ne uzimaju u obzir :)

Објављено: 12.10.2008 01:18 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

16 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности