Preporuka studentskog parlamenta

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају, студентски парламент је послао препоруку управи да:
 - студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
 - студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину,  са остварених 36 бодова
 - студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.
Ima li neka varijanta da se prijavimo preko neta, posto nisam u mogucnosti da dodjem na fax. Verujem da bi tako bilo lakse jos nekima koji su u istoj situaciji kao i ja. Poz

Објављено: 13.10.2008 19:34 - ()


0
0
Jel zna neko nešto za upis sa 36 poena?

Објављено: 13.10.2008 18:28 - ()


0
0
Hajde da se organizujemo i skupimo potpise za bezuslovni upis. Ako mogu na ostalim fakultetima, po cemu je FON poseban?

Објављено: 13.10.2008 17:53 - ()


0
0
Kad je upis za one koji su dali uslov u okt2??? Hoce li to naknadno objaviti?

Објављено: 13.10.2008 17:30 - ()


0
0
Dekanka nas je bukvalno isterala iz kabineta i uputila nas na Marina gde su nam u startu sanse smanjene za 90% jer je decko nesposoban! Slucajno smo sreli Nemanju Stamencica i decko je stvarno ispao korektan i rekao je onako kako stoje stvari... Da ne postoji ni 1% sansi da se to realizuje na nasem fakultetu... Da i ako smo zeleli da pokrenemo tu inicijativu niko nam ne bi izasao u susret jer nas je bilo petorica na stepenicama (od kojih je samo meni i jos jednom kolegi trebao bezuslovni upis)... Shodno tome, niko ne zeli da se "bruka" (tako je on rekao) i da podnosi neki zahtev dekanki za 5 studenata! Iznosio je jos neke cinjenice zasto to nije moguce na nasem fakultetu a to njegovo izlaganje je trajalo minimum 15-20 minuta pa ove kolege koje su trazile svesku da su se malo vise interesovale oko toga bilo bi nas i vise umesto sto su gledale u "mladu piletinu" tek pristiglu na fax... To kazem jer smo se bukvalno svadjali i prepirali na stepenicama iznoseci svoja misljenja tako da ko je bio povodom toga sigurno nas ne bi promasio!

Објављено: 13.10.2008 17:27 - ()


0
0
ako si nam rekao! :lol:

Објављено: 13.10.2008 17:14 - ()


0
0
Ako budete pravili neki protest,imate moju podrsku!U sustini meni to sad ne treba,ali ja znam kako mi je bilo do juce.Nisam kao neke pizde ovde,koji predstavljaju lazne patriote i placenike....zato ti misevi mogu samo na ovaj nacin da se eksponiraju,jer muda za nista u zivoti nisu ni imali.Koliko sam se raspitao sa strane,ukoliko skupstina usvoji taj paket mera,koji ukljucuje i famozni bezuslovni upus(za starije generacije),svaki student ima pravo da se pozove na to,cak i ako se fakultet i ne oglasi po to pitanju.U svakom slucaju treba biti bezobrazan i ici do kraja,kao sto je uradjeno na DIF-u...

Објављено: 13.10.2008 15:45 - ()


0
0
da sam obecao da cu doci, doshao bih! ;) :D

Објављено: 13.10.2008 14:56 - ()


0
0
pa nisam mogao da dodjem imao sam usmeni deo ispita u tom terminu jel mozete da kazeete jel ste se dogovorili nesto ili da skupljam repa za obnovu

Објављено: 13.10.2008 14:33 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности