Preporuka studentskog parlamenta

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају, студентски парламент је послао препоруку управи да:
 - студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
 - студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину,  са остварених 36 бодова
 - студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.
@ROKI 3 stvarno ne znam sta da ti kazem ali u pravu si. Ti ces lepo sledece godine sa razumevanjem da ucis opet u trecoj godini, dok cemo mi bubalice, slihtare, glupaci, strani placenici i ostali da budemo u cetvrtoj. Ali ti si vec rekao kako je dobro obnoviti godinu i tako utvrditi gradivo tako da ti u neku ruku zavidim. Srecno. :)

Објављено: 12.10.2008 00:51 - ()


0
0
Jel se zna da li ce biti upisivanja druge god u statusu samofinansirajuci sa 36 boda?

Објављено: 12.10.2008 00:27 - ()


0
0
blago vama kad vam je toliko dosadno pa mozete da vredjate jedni druge do besvesti jer od dokonosti ne znate sta bih, i to u pogresno vreme i na pograsnom mestu .... bez imalo ukusa i obzira.... pa vi ljudi sutra treba da budete akademski gradjani

Објављено: 12.10.2008 00:14 - ()


0
0
blago vama kad vam je toliko dosadno pa mozete da vredjate jedni druge do besvesti jer od dokonosti ne znate sta bih, i to u pogresno vreme i na pograsnom mestu .... bez imalo ukusa i obzira.... pa vi ljudi sutra treba da budete akademski gradjani

Објављено: 12.10.2008 00:13 - ()


0
0
slazem se to bi bilo fer, puskice postavite peticiju pleaseeeeeeeeee

Објављено: 11.10.2008 23:02 - ()


0
0
pushkice, oglasite se po ovom pitanju i izadjite nam u susret, ostanite dosledni svojoj politici da ste podrshka studentima... a ne Marin, 5 dana nije u stanju da odgovori na jedan pishlivi mail! Jadno zaista...

Објављено: 11.10.2008 22:49 - ()


0
0
[b][color=red][/color] Jos jedna stvar, dovoljno je otkucati na nekom pretrazivacu nesto o ovoj temi, i videti kako se ljudi na drugim fakultetima ORGANIZUJU i kako DOBIJAJU ono sto traze! Pustite prazne price...[/b]

Објављено: 11.10.2008 22:15 - ()


0
0
[b][color=red][/color] Mole se moderatori Puskica, da postave formu za peticiju vezanu za BEZUSLOVNI UPIS IV GODINE ( kao sto su to uradili za kompenzaciju ). Da se konacno vidi koliko ljudi je zainteresovano za ovu varijantu i sta moze povodom toga da se uradi. Hvala unapred.[/b]

Објављено: 11.10.2008 22:12 - ()


0
0
Hvala Bogu pa na ovom FON-u ima jos normalnih ljudi!

Објављено: 11.10.2008 21:20 - ()


0
0
:zbun: :zbun: :zbun: :zbun: :zbun: :zbun: :zbun: :zbun: :zbun: :zbun: :zbun: :zbun: :zbun: :zbun: :zbun: ljudi prekinite vec jednom da se svadjate, Roki nije dao uslov i uopste nije bitno iz kojih razloga, svejedno nije mu lako i treba mu pomoci kao i drugim kolegama ako mozemo a ako ne, ne treba im stajati na muke

Објављено: 11.10.2008 21:01 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности