Preporuka studentskog parlamenta

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају, студентски парламент је послао препоруку управи да:
 - студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
 - студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину,  са остварених 36 бодова
 - студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.
Pa ako si bio danas kao sto si verovatno obecao u nekim od prethodnih postova onda bi trebalo i da znas sta je bilo... Sve u svemu... Da si dosao, saznao bi!!!

Објављено: 13.10.2008 13:22 - ()


0
0
[color=red][/color][b][size=18][/size][/b]Pa ako si bio danas kao sto si verovatno obecao u nekim od prethodnih postova onda bi trebalo i da znas sta je bilo... Sve u svemu... Da si dosao, saznao bi!!![/b]

Објављено: 13.10.2008 13:21 - ()


0
0
i, shta je bilo danas?

Објављено: 13.10.2008 13:13 - ()


0
0
e znam da bi svi ovaj bezuslovni upis a svi ste se ukenjali ko neke pizde..... niko ne sme da mrdne.... sutra ce verovatno oko 12 -h gore na stepenicama kod glavnog ulaza biti neko sa sveskom za peticiju aj bar prodjite da se potpisete u nju

Објављено: 12.10.2008 20:40 - ()


0
0
Da li je 36 poena dovoljno za upis druge..zna li iko? :(( :udri:

Објављено: 12.10.2008 17:34 - ()


0
0
@ SIROTAN Nemoj još da obnavljaš, da obnoviš godinu možeš kad hoćeš, ima još vremena, sačekaj za svaki slučaj...

Објављено: 12.10.2008 17:10 - ()


0
0
hahaha... hoce proci kao karavan ali nece se zaustaviti kod nas :)

Објављено: 12.10.2008 17:10 - ()


0
0
DA LI JE 36 DOVOLJNO ZA UPIS DRUGE GOD?? :udri:

Објављено: 12.10.2008 16:14 - ()


0
0
IMA LI NESHTO OD KOMPEZACIJE ZA TRECU............. ILI SUTRA DA OBNAVLJAM DRUGU GODINU! ZNA LI NEKO NESHTO O TOME.....

Објављено: 12.10.2008 15:43 - ()


0
0
Znas kako se kaze:Kucici laju,a karavani i dalje prolaze...tako ce i bezuslovni uslov proci na vasu veliku zalost :)

Објављено: 12.10.2008 15:22 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

20 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности