Preporuka studentskog parlamenta

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају, студентски парламент је послао препоруку управи да:
 - студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
 - студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину,  са остварених 36 бодова
 - студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.
nista,samo kazem,.................:-)

Објављено: 10.10.2008 17:40 - ()


0
0
:P pa dobro lapsus sta sad :stid:

Објављено: 10.10.2008 17:32 - ()


0
0
ja sam za...... bilo bi lepo s obzirom da dosta drugih fakulteta to odobrava.... [color=red][/color][size=18][/size]

Објављено: 10.10.2008 17:31 - ()


0
0
jbg! meni fali 2,5 ispita. Verovatnoca,statistika i usmeni iz mate

Објављено: 10.10.2008 17:17 - ()


0
0
"ce mo" se pise zajedno....................... .....:-)

Објављено: 10.10.2008 17:14 - ()


0
0
verujem da su svi chlanovi parlamenta vec uveliko apsolventi, pa jelte, shto bi se sad cimali oko mladjih kolega kad nemaju nikakvih koristi od toga... neka me neko ispravim, ako greshim, ali ovo ignorisanje od strane parlamenta zaista nije fer ni korektno. Da su se malo bar potrudili pa napravili svoj sajt, pobogu neki studiraju Informacione tehnologije, a takvima treba 3 sata za sajt najjednostavnije forme, pa da komunikacija izmedju tog tela i studenata budi makar na vishem nivou. Ali ok, kapiram, prichati o ovome je chisto gubljenje vremena...

Објављено: 10.10.2008 17:14 - ()


0
0
[size=18][/size] Ajde svako kome ce ostati jedan ispit posle okt2 da upise sledecu godinu NEKA SE JAVI OVDE da vidimo da li ima svrhe traziti REVIZIJU. To je kada upises sledecu godinu pod uslovom da ispit koji ti je ostao das u januarskom roku a da pre toga ne mozez da polazes nista drugo iz tekuce godine. Mislim da nas ima dosta u takvoj situaciji...

Објављено: 10.10.2008 17:14 - ()


0
0
e svaka cast kolega na ovakvoj banalnosti i blacenju. Pa niko ovde nije trazio da se poklanjaju diplome KOLEGA , vec da nam se omoguci da odslusamo tu poslednju godinu kad smo vec do nje dosli ... samo da je odslusamo a ispite ce mo sami da damo KOLEGA

Објављено: 10.10.2008 15:27 - ()


0
0
govorim u ime svih ovih sto pisu svakakve gluposti,ajde dajte im sve bezuslovno,da cak ne moraju ni da polazu ispite,samo da se pojave na faxu u ponedeljak u 10 u dvoristu iz dobice diplome,i 1. i 2. i 3. i 4. godina !!!!!!!!!!! to bi bilo najbolje !!!!!!! a neke bi cak i mrzelo da dodju na fax po diplomu !!!!!!!!

Објављено: 10.10.2008 15:10 - ()


0
0
[size=24][color=red]HOCEMO DA NAM SE OBRATI PARLAMENT !!!!!!!!!!!! ZA BEZUSLOVNI UPIS!!!!!!!!!!![/color][size=24][/size][/size]

Објављено: 10.10.2008 14:42 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 16

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности