Preporuka studentskog parlamenta

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају, студентски парламент је послао препоруку управи да:
 - студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
 - студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину,  са остварених 36 бодова
 - студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.
ej, roki, i ja mislim da si kreten... ochigledno je da jesi. jbg, shta cesh. pozz

Објављено: 10.10.2008 19:27 - ()


0
0
Odgovor Roki:Nisam rekao da je Fon tezak ali nije ni lak,a jedini retard u mozgu si ti!Otkud ti znas zasto neko nije mogao da da 1 ili 2 ispita,ulazis u licnu problematku i gledas ko da su svi zabusanti.Neminovno je da postoje i takvi,ali ako neko da prvu godinu u roku taj moze i sve ostale,ti si verovatno na bolonji(mali ufurani zapadni debilko) pa prosipas muda,ta bolonja je za zapadne debilitete kao sto si ti!(imate sto olaksica) i ne moze da poredis stari i novi program,jer ono sto je utemeljeno duzi niz godina,je nesto za RESPECT!

Објављено: 10.10.2008 19:11 - ()


0
0
Izaslo na fonovom sajtu da ce raspored za okt2 biti posle 19h!!!!

Објављено: 10.10.2008 19:07 - ()


0
0
[size=18]Dakle, ponavljam! Na [email protected] saljite podatke![/size] Pozdrav :)[color=darkred][/color]

Објављено: 10.10.2008 19:00 - ()


0
0
Da li neko zna kad ce tacno izaci raspored za oktobar 2? Pishe da treba danas posle 12, ali evo vec je 5 popodne i rasporeda josh nema.

Објављено: 10.10.2008 19:00 - ()


0
0
Vidim da ima dosta zavidnih pacijenata,ako se i odobri bezuslovni upis mi te ispite moramo da damo.Ako drugi fakulteti usvajaju taj famozni bezuslovni,ne vidim nijedan razlog da to FON ne ucini.Nisu mi jasni neki ljudi,nije fakultet i polozeni ispiti jedino merilo znanja,ko je kako naucio tek se vidi posle kroz zivot.Posto posoji ta mogucnost,zasto da je ne iskoristimo,samo treba da se organizujemo i da budemo slozni(svi istomisljenici).Da se okupimo u ponedeljak ispred dekanata(ali ovaj put svi) i da zavrsimo sa tim!

Објављено: 10.10.2008 18:58 - ()


0
0
Izvini ali moram da posumnjam u tvoj intelekt kada kazes da je Fon tezak faks:D Pa ovaj fakultet je toliko lak da ga retardi zavrsavaju, samo je dovoljno ici na sve vezve i predavanja i malo uciti pred kolokvijum i eto vam uslova u junu a ciste godine u oktobru:)E ko to ne moze ili je retardiran ili jednostvano nece da uci a onda mu ni nije mesto na fakultetu.Pa ne treba svi da studiraju i nisu studije za svakoga, takodje vise postujem ljude koji su zavrsili srednje i rade nekog studente koje izdrzavaju roditelji do 30 a kada napokon zavrse faks onda se isti ti lenjivci izivljavaju nad ljudima koji imaju srednju strucnu spremu kao oni su zavrsili faks, e takvima ne treba dati da upisu narednu godinu ako za to nisu steklu uslov!

Објављено: 10.10.2008 18:57 - ()


0
0
[color=red][/color][color=darkred][/color] A DA, mail :) [email protected]

Објављено: 10.10.2008 18:55 - ()


0
0
[size=18][/size][color=red][/color] LJUDI SALJITE MI NA MAIL IME I PREZIME I BROJ INDEKSA!!!! OVO JE ZA STARIJE STUDENTE KOJIMA TREBA KOMPENZACIJA ZA UPIS 3. GODINE!!!! treba da posaljem marinu najkasnije u nedelju!!!

Објављено: 10.10.2008 18:54 - ()


0
0
Sta to konkretno podrazumeva ,kao predjes na budzet,ali pod tim uslovima sto si naveo, i za koga bi to vazilo i ako bi odobrili?

Објављено: 10.10.2008 18:53 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 3

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности