Preporuka studentskog parlamenta

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају, студентски парламент је послао препоруку управи да:
 - студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
 - студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину,  са остварених 36 бодова
 - студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.
Fenomenalno. Svaka cast.

Објављено: 11.10.2008 02:35 - ()


0
0
Sve je ovo dzaba kada se vi svadjate i vredjate jedni druge. Koliko bezobzirnosti i bezobrazluka na "obe strane". Zaista je tuzno citati vase komentare o tome ko je budala,ko konj a ko nema leba da jede. Mislim,cemu sve to?

Објављено: 11.10.2008 02:15 - ()


0
0
U ponedeljak, u 14h, na platou ispred Filozofskog fakulteta, odrzace se studentski protest. Za sada su organizovan dolazak najavili studenti Tehnoloskog i Filozofskog fakulteta. Naravno, svi ste pozvani. ZAŠTO PROTEST??? * Zbog nerealnih školarina! Od 2003. godine do danas školarine su porasle za neverovatnih 88%, sa 75.000 na 141.000 dinara, i zbog toga smo među najskupljim fakultetima na univerzitetu! * Zbog propalih reformi visokog obrazovanja kako na našem fakultetu, tako i na celom univerzitetu! * Zbog nezainteresovanosti uprave za rešavanje studentskih problema! * Zbog toga što kao studenti snosimo odgovornost da ukažemo na probleme, a ne da budemo apatična gomila kojoj može da radi ko šta hoće! ZAŠTO BEZUSLOVAN UPIS IV GODINE??? * Zato što pod ovakvim uslovima upisa ne dobijamo mogućnost polaganja ispita iako nas primoravaju da slušamo nastavu, a do septembra 2011. godine moramo završiti svoje studije shodno programu prema kojem smo ih i započeli. * Zato što ćemo morati da im platimo obnovu ove godine, kao i školarinu za narednu godinu u kojoj nam fakultet neće organizovati nastavu, a u obavezi je da to urade. Uprava nam otima pare! * Zbog studenata koji obnovom godine gube pravo na dom, a u isto vreme se od njih traži da pohađaju nastavu i plaćaju ogromne novčane svote ni za šta! * Zato što se ne može zahtevati od studenata da poštuju zakon dok uprava taj isti zakon primenjuje kako im odgovara, a sve na štetu studenata!

Објављено: 11.10.2008 00:59 - ()


0
0
@NEKOIZMASE Prvo some pise se neko iz mase a drugo sta ti imas protiv nas pedera 100% nosis majice i farmerke koje smo mi kreirali i to falcifikate sram da te bude i tebe i tvoje roditelje ali ne zato sto si retardiran nego zato sto si som!

Објављено: 10.10.2008 21:40 - ()


0
0
[b]Molio bih sve pedere koji nemaju sta da traze ovde da idu da traze decka jer im ovde nije mesto posto se borimo za bezuslovni upis!!!![/b]

Објављено: 10.10.2008 21:10 - ()


0
0
[color=red][/color][size=24][/size]IZASAO RASPOREEEEDDDDDDDDD[color=red][/color][size=24][/size]

Објављено: 10.10.2008 20:30 - ()


0
0
[color=red][size=24]IZASAO RASPOREEEDDDDDDDDD!!!!!!![/color][/size][/list]

Објављено: 10.10.2008 20:30 - ()


0
0
Ne znam da li bi presao na budzet ili bi se placala neka odredjena suma kao i za sve ostalo, ali poenta je da nakon sto das taj ispit u januaru mozes normalno da nastavis tu godinu studija. Dok pre nego sto ga das ides na predavanja i vezbe samo ne mozes nista da polazes... bar je tako na drugim fakultetima. A to bi se onda odnosilo na upis II i III godine najverovatnije mada ne znam posto postoje razlicita pravila za razlicite generacije. O tome se malo prica na nasem faxu ali ako ima dovoljno studenata kojima ce ostati samo jedan ispit za uslov nakon okt2 moglo bi da se potegne i to pitanje. Jer mislim trulo je obnoviti celu godinu zbog jednog ispita... to je bar moje misljenje

Објављено: 10.10.2008 20:07 - ()


0
0
Je l pokusao neko uopste da pita nekog nesto o tom bezuslovnom upisu Marina, Martica, dekanku ili bilo koga?

Објављено: 10.10.2008 20:01 - ()


0
0
[b]Ti si Vladimire najveci kreten... Pusti dacka da razmislja kako on hoce a ne ti da donosis odluke umesto njega[/b]

Објављено: 10.10.2008 20:00 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

20 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности