Gužva na PJP-u

// Категорије: Инфо |
Како истрага Пушкица показује, професори и асистенти не поштују студенте, па чак не ни њихове основне потребе. Наиме услед неколико пријава студената на недавно одржани колоквијум из предмета Програмски Језици, Пушкице су покушале да добију информације шта се то десило и добили смо следећу изјаву једног од многих сведока овог догађаја:

"Ситуација је следећа: колоквијум из програмских језика касни. Сви чекају, нервозни. Једном колеги у 003 се слошило (ајд сад) и хтео је да изађе да пије воде у wc-у. Пита Сандру, асистенткињу економије, (која нам је била дежурна) да изадје до wc-а. Она га не пушта. Објашњава јој да му је лоше и мора до wц-а. Она не попушта. Он ипак одлази и враћа се после 2-3мин.
Долази Нина са задацима. Објашњавају јој ситуацију, колоквијум још више касни... Излази Нина (није поделила задатке) и шаље Марка. Марко долази и почиње да дели папире. Марко инсистира да колега напусти колоквијум и тражи му личну карту. Колега даје личну карту. Мислимо да је сада све у реду и да почиње колоквијум. Не, није. Марко и даље не дозвољава колеги да ради колоквијум. Колега остаје и буни се, прича ста се десило, позива се на студенте који су видели о чему се ради. Марко остаје при свом мишљењу. Колега се изнервира, узима личну карту и хоће да изађе, уз то каже да ће да пријави овај случај надлежнима. Док пролази, Марко му се испречи и не пушта га да прође. Нисам чуо шта су причали, био сам подаље. Колега после пола минута заобилази Марка и излази. Колоквијум почиње."

Јасно је да су асистенти само пратили протокол, не дозволивши колеги да излази ван учионице, али задаци још нису били подељени, па заиста не видимо ни један рационални разлог зашто колега није био пуштен у wc, чак и кад је нагласио да се не осећа добро.
Такође "колега" Марко Петровић, иначе главни асистент на предмету Програмски Језици, је ускратио право слободе кретања дотичног колеге које му се гарантује Уставом Републике Србије, члан 39, након што се колега изјаснио да жели да овај случај пријави надлежнима.
Видно је да је и колега који је био погођен овим чином прекршио правила полагања испита и да су асистенти имали сво право да га искључе из полагања колоквијума, али не можемо, а да се не запитамо, да ли је то заиста био једини начин да се поступи у оваквој ситуацији!?!
bo, ti Veljo si stvarno dileja. Izleci probleme pa se vrati na fakultet. I te price o patriotama i o tome kako su drugi zaostali u razvoju, daj nemoj da si smesan. Mogu da te zamislim tako retardiranog kako sedis za kompjuterom i samo cekas neki komentar da malo kenjas o drugima, posto te ocigledno drugi nisu dovoljno slusali u mladosti.

Објављено: 20.06.2008 23:45 - ()


0
0
veljo reci majmunima

Објављено: 20.06.2008 20:25 - ()


0
0
Slusaj ti sto ostavljas poruke za @veljo ...pucacemo u kolena:) ..ti ces da mi pricas sta cu ja da pisem,eee fakultet je bas za tebe..idi leci komplekse na drugom mestu! izvini sto si malo zaostao u razvoju al sta ces nisi ti kriv! POLITIKA JE SVUDA OKO NAS...f**k off

Објављено: 20.06.2008 20:21 - ()


0
0
[color=red]e ovo gore je ustvari super tema za nasu debatu[/color], koju cemo nadam se uskoro otvoriti sve osim ovog glupog ldp-a[/b]

Објављено: 20.06.2008 04:40 - ()


0
0
[b][color=red]e ovo je ustvari fantasticna tema za nasu debatu[/color][/b]. sve ovo gore samo bez ovg glupog ldp-a[/code]

Објављено: 20.06.2008 04:16 - ()


0
0
Sine ti imas opasan problem....za tebe nije fakultet...mada me cudi kako to nisi shvatio al ajde...uspeo si da u polemiku o necemu sto nema veze sa politikom uvrstis politiku...to ne moze svako, sedi uci i ne mlati o politici na mestu koje nije predvidjeno za to...

Објављено: 19.06.2008 21:07 - ()


0
0
meni je tadic reko da je to proverena informacija ,da jeste

Објављено: 19.06.2008 20:22 - ()


0
0
e da..i to sto ljudi pricaju da je Svitlica gej uopste nije tacno :P

Објављено: 19.06.2008 19:42 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

20 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности