Gužva na PJP-u

// Категорије: Инфо |
Како истрага Пушкица показује, професори и асистенти не поштују студенте, па чак не ни њихове основне потребе. Наиме услед неколико пријава студената на недавно одржани колоквијум из предмета Програмски Језици, Пушкице су покушале да добију информације шта се то десило и добили смо следећу изјаву једног од многих сведока овог догађаја:

"Ситуација је следећа: колоквијум из програмских језика касни. Сви чекају, нервозни. Једном колеги у 003 се слошило (ајд сад) и хтео је да изађе да пије воде у wc-у. Пита Сандру, асистенткињу економије, (која нам је била дежурна) да изадје до wc-а. Она га не пушта. Објашњава јој да му је лоше и мора до wц-а. Она не попушта. Он ипак одлази и враћа се после 2-3мин.
Долази Нина са задацима. Објашњавају јој ситуацију, колоквијум још више касни... Излази Нина (није поделила задатке) и шаље Марка. Марко долази и почиње да дели папире. Марко инсистира да колега напусти колоквијум и тражи му личну карту. Колега даје личну карту. Мислимо да је сада све у реду и да почиње колоквијум. Не, није. Марко и даље не дозвољава колеги да ради колоквијум. Колега остаје и буни се, прича ста се десило, позива се на студенте који су видели о чему се ради. Марко остаје при свом мишљењу. Колега се изнервира, узима личну карту и хоће да изађе, уз то каже да ће да пријави овај случај надлежнима. Док пролази, Марко му се испречи и не пушта га да прође. Нисам чуо шта су причали, био сам подаље. Колега после пола минута заобилази Марка и излази. Колоквијум почиње."

Јасно је да су асистенти само пратили протокол, не дозволивши колеги да излази ван учионице, али задаци још нису били подељени, па заиста не видимо ни један рационални разлог зашто колега није био пуштен у wc, чак и кад је нагласио да се не осећа добро.
Такође "колега" Марко Петровић, иначе главни асистент на предмету Програмски Језици, је ускратио право слободе кретања дотичног колеге које му се гарантује Уставом Републике Србије, члан 39, након што се колега изјаснио да жели да овај случај пријави надлежнима.
Видно је да је и колега који је био погођен овим чином прекршио правила полагања испита и да су асистенти имали сво право да га искључе из полагања колоквијума, али не можемо, а да се не запитамо, да ли је то заиста био једини начин да се поступи у оваквој ситуацији!?!
i posle vama treba dati diplomu...recnik ko neko ko od skole ima jedan letnji raspust i dva velika odmora...umesto da ponudite resenje problema vi upirete prstom jedni u druge...nije ni cudo sto asistenti moraju da reaguju kako reaguju, jer vece stoke od studenata nema...to je provereno...

Објављено: 11.06.2008 23:46 - ()


0
0
i taj vas posteni kolega je jednom uzeo od svih pare da kupi pivo i otisamo kuci....a mi smo zedni cekale doticnog. A tebi pero ko_a_ mami za pasulj!!!!

Објављено: 11.06.2008 22:51 - ()


0
0
pa sta ako smo ukrali laptop i nismo dobili ni 500e za njega jer je bio u jako losem stanju.

Објављено: 11.06.2008 22:49 - ()


0
0
Cu izadjem na puskice postanem populan super internet toj to a vi kako te :lol:

Објављено: 11.06.2008 22:31 - ()


0
0
I da na puskicu polozio ekonomiju a covek polaga samnom i polagao je usmeno kod profesorke.E smesni ste @ribica @vuchko :hvala:

Објављено: 11.06.2008 22:18 - ()


0
0
A ne da se blati ime postenog kolege kojem nije bilo dobro tog dana na ispitu kao sto neki rade a nece ni da napisu kako se zovu nego ko neke kukavice pisu pod raznim pseudonimima @ ribica @vuchko zasto ne napisete kako se stvarno zovete i onda kazete nesto za kolegu a ne ovako ko neke p...tine!

Објављено: 11.06.2008 22:16 - ()


0
0
Ljudi govore ovakve gluposti na forumu a niko nece da istrazi sto su dvojica nasih kolega [color=red][size=18]Tadic Dejan[/size][/color] i [color=red][size=18]Vukojevic Marko[/size][/color] ukrali laptop sa StudyCase Show-a vredan 1500 eura i i dan danas taj komp stoji kod njih iz pouzdanih izvora znam.Nakraju je sve palo na ljude koji su to organizoval zbog toga sto kamere nisu sve zabelezile ti studenti treba da se srame zbog toga i oni su ti protiv kojih treba podici prijavu za tesku kradju!!!

Објављено: 11.06.2008 22:13 - ()


0
0
@ribica @Vuchko To sto vi pricate nije istina i ne znam kako samo mozete tako da pricate o kolegi koji je jedan boljih studenata,cisto sumnjam da ga znate jer da je tako ne biste iznosili ovakve lazi i gluposti

Објављено: 11.06.2008 22:09 - ()


0
0
licno poznajem svitlicu i znam da je i ekonomiju polozio na bubicu...dobro je neko konacno izvalio da je prevarant,ja bi podneo kricivnu da sam na mestu doticnih asistenara!!!! Svitlice treba da se stidis svojih postupaka!!!!

Објављено: 11.06.2008 21:51 - ()


0
0
Ma marko je najantipaticniji lik na faxu. Ja posle pjp nisam birao c# kod vlajica samo da me ne podseca na njega... I ti asistenti su mnogo bezobrazni... Nema smisla stvarno ako nije poceo ispit... Meni je marko toliko antipatican onim njegovim ponasanjem na vezbama, kada nesto umesto da objasanjava on propituje, a ti ga gledas kao da te pita nuklearnu fiziku. A posle toga ti da 5 min, pa pita jel neko uradio (a nema sanse znaci da uradis ako nemas pojma o cemu se radi) i onda se sa ponosom sto smo mi glupi i nemamo pojma sepuri kako on zna. I ljudi, NIKO NEMA PRAVO DA VAM TRAZI LICNU KARTU OSIM POLICIJE. Mozda na salteru da biste dokazali da ste vi kao deo procedure, inace ne moras nikome da pokazujes ko si i sta si.

Објављено: 11.06.2008 20:04 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности