Posle protesta, većina problema rešena...

// Категорије: Инфо |
Како сазнајемо од организатора данашњег протеста на ФОН-у, већина проблема студента прве и друге године је решена. За овако ефикасно решавање проблема испред управе ФОН-а најзаслужнији је продекан  Проф. др Милан Мартић, који је по ко зна који пут показао да за студенте увек има разумевања и жели да решава њихове проблеме. Са друге стране, нажалост санајемо да је Студент продекан још једном пао на тесту одбране интереса студената, па је чак почео и да се сукобљава са њима.

Према информацијама организатора, испред ФОН-а се у 13 часова скупило око 150 незадовољних студената прве и друге године. Делегација студената је потом затражила састанак са управом а примио их је продекан Проф. др Милан Мартић.Cа њим у канцеларији дочекао их је и Студент продекан Марин Јовановић. Делегација незадовољних студената је са Проф. Мартићем успела да постигне договор по свим тачкама, које можете прочитати овде.

Интересантно је да је након састанка професор Мартић заједно са делегацијом сишао пред све окупљене студенте и лично им изложио постигнут договор,као и планове о даљем решавању проблема. Овим је професор Мартић по ко зна који пут на ФОН-у показао да је један од професора којима су студенти заиста на првом месту и да је увек спреман за сарадњу. Такође, продекан је позвао студенте да учествују у доношењу одлука   (претпостављамо зато што Студентски парламент и Студент продекан не раде свој посао) које се тичу студената у будућности, те и у то име направио договор са представницима незадовољних студената

Са друге стране, интересантно је да је Студент продекан само прошао поред групе протестаната и  попео се у Деканат, где је заједно са професором Мартићем дочекао делегацију студената, и том приликом покушавао колеге да одврати од њихових захтева.
У међувремену, како сазнајемо, студенти су почели да скупљају потписе за петицију којом ће Студента продекана и делегате у Студентском парламенту позвати да поднесу оставке, због не залагања за студенте и њихове интересе.

[color=indigo][/color][size=18][/size] nista drugo me ne zanima, samo kompenzacija, 05 sam generacija.. Molim vas ubedite ih da je bude!!!

Објављено: 03.09.2008 23:47 - ()


0
0
ljudi, je li ovo za obnovu godine vazi za sve ili samo za prve dve godine? nisam najbolje skontao... ps. pohvale svim osim stud. prodekanu :P

Објављено: 03.09.2008 23:41 - ()


0
0
[size=18][color=red]ljudi napisite, sta vas interesuje, studenti sa indexom 05 obnovljena godina, treba da predam-o spisak 9-og ili 10-og dekanu, pa cemo na sastanku 11-og i 12-og svi zajedno da se dogovorimo i vidimo sta je i kako je, naravno sa profesorima, u amfiteatru, i ne samo obnovljena svi recite sta vas interesuje,... [color=red][/color][/color][/size]

Објављено: 03.09.2008 23:38 - ()


0
0
ljudi napisite, sta vas interesuje, studenti sa indexom 05 obnovljena godina, treba da predam-o spisak 9-og ili 10-og dekanu, pa cemo na sastanku 11-og i 12-og svi zajedno da se dogovorimo i vidimo sta je i kako je, naravno sa profesorima, u amfiteatru, i ne samo obnovljena svi recite sta vas interesuje,...

Објављено: 03.09.2008 23:29 - ()


0
0
mene sad zanima,jer studentima prve godine ostaje da im treba 43 boda da upisu drugu god? i da li kada dsaju uslov prelaze na budzet ili moraju da ociste odinu,s obzirom da su bili na samofinansirajucem???

Објављено: 03.09.2008 23:15 - ()


0
0
Svaka cast Marticu!!!Marine siso,ako ne bude kompenzacije,odvalicemo te!!!

Објављено: 03.09.2008 23:13 - ()


0
0
Menjajte ovog indijanca Marina! Sve pohvale za profesora MARTICA,izgleda da je on jedini pravi ovde! :yo: :yo: :yo:

Објављено: 03.09.2008 23:11 - ()


0
0
Svaka cast na organizaciji protesta i izborenim pravima! Jedno pitanje: "Ne samo na ovo vec i na sledeca pitanja doticni prodekan se obavezao dati odgovore na zvanicnom sajtu fona u toku sutrasnjeg dana, a ta pitanja su: 1. Koliko ESPB bodova treba da ostvari student druge godine koji je prvu godinu upisao skolske 2006/2007 da bi upisao trecu godinu na teret budzeta? " Zasto da odgovara ako je dogovoreno 31 bod?

Објављено: 03.09.2008 23:10 - ()


0
0
Marine ove je zaista uzasno, molim te prestani da se javljas ljudima na fakultetu ispise se i nestani. Posto (ako je svo ova naravno tacno) je sramota za tebe

Објављено: 03.09.2008 22:38 - ()


0
0
Uh vec sam bila prsla. Kazem zar je moguce da nemam pravo nijednom da obnovim, to bi bila glupost. Hvala ti sada mi je lakse

Објављено: 03.09.2008 22:29 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

4 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности