Posle protesta, većina problema rešena...

// Категорије: Инфо |
Како сазнајемо од организатора данашњег протеста на ФОН-у, већина проблема студента прве и друге године је решена. За овако ефикасно решавање проблема испред управе ФОН-а најзаслужнији је продекан  Проф. др Милан Мартић, који је по ко зна који пут показао да за студенте увек има разумевања и жели да решава њихове проблеме. Са друге стране, нажалост санајемо да је Студент продекан још једном пао на тесту одбране интереса студената, па је чак почео и да се сукобљава са њима.

Према информацијама организатора, испред ФОН-а се у 13 часова скупило око 150 незадовољних студената прве и друге године. Делегација студената је потом затражила састанак са управом а примио их је продекан Проф. др Милан Мартић.Cа њим у канцеларији дочекао их је и Студент продекан Марин Јовановић. Делегација незадовољних студената је са Проф. Мартићем успела да постигне договор по свим тачкама, које можете прочитати овде.

Интересантно је да је након састанка професор Мартић заједно са делегацијом сишао пред све окупљене студенте и лично им изложио постигнут договор,као и планове о даљем решавању проблема. Овим је професор Мартић по ко зна који пут на ФОН-у показао да је један од професора којима су студенти заиста на првом месту и да је увек спреман за сарадњу. Такође, продекан је позвао студенте да учествују у доношењу одлука   (претпостављамо зато што Студентски парламент и Студент продекан не раде свој посао) које се тичу студената у будућности, те и у то име направио договор са представницима незадовољних студената

Са друге стране, интересантно је да је Студент продекан само прошао поред групе протестаната и  попео се у Деканат, где је заједно са професором Мартићем дочекао делегацију студената, и том приликом покушавао колеге да одврати од њихових захтева.
У међувремену, како сазнајемо, студенти су почели да скупљају потписе за петицију којом ће Студента продекана и делегате у Студентском парламенту позвати да поднесу оставке, због не залагања за студенте и њихове интересе.

Ove odluke se ticu iskljucivo studenata sa indexom /05 koji su obnovili drugu i studiraju sa generacijom /06. Ukoliko si sada treca godina tebe to ne kaci.

Објављено: 03.09.2008 22:24 - ()


0
0
prof. Marticu svaka cast!

Објављено: 03.09.2008 22:20 - ()


0
0
ja zelim samo da oni koji upisu drugu godinu a ne budu na budzetu placaju manje, a ne celu skolarinu, u suprotnom..... ma bice veselo breeee!!!!

Објављено: 03.09.2008 22:16 - ()


0
0
Daj sta je sada ovo i 3 godina ako obnovi da predje na samofinansirajuce. Dajte to je nemoguce. Pa mi nemamo veze sa bodovima, otkud sada to. Nadam se da se to nece desiti ili da ce bar odbriti kompenzaciju. Inace ja uzimam diplomu vise i bezim sa ovog glupog faksa, na kojem cu jos malo da poludim. DAJTE NAM KOMPENZACIJU

Објављено: 03.09.2008 22:15 - ()


0
0
ne mogu da verujem da je studentski parlament odbio kompenzaciju,, Pa sta njima to smeta bre?!?!?!

Објављено: 03.09.2008 22:11 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

19 + 17

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности