Posle protesta, većina problema rešena...

// Категорије: Инфо |
Како сазнајемо од организатора данашњег протеста на ФОН-у, већина проблема студента прве и друге године је решена. За овако ефикасно решавање проблема испред управе ФОН-а најзаслужнији је продекан  Проф. др Милан Мартић, који је по ко зна који пут показао да за студенте увек има разумевања и жели да решава њихове проблеме. Са друге стране, нажалост санајемо да је Студент продекан још једном пао на тесту одбране интереса студената, па је чак почео и да се сукобљава са њима.

Према информацијама организатора, испред ФОН-а се у 13 часова скупило око 150 незадовољних студената прве и друге године. Делегација студената је потом затражила састанак са управом а примио их је продекан Проф. др Милан Мартић.Cа њим у канцеларији дочекао их је и Студент продекан Марин Јовановић. Делегација незадовољних студената је са Проф. Мартићем успела да постигне договор по свим тачкама, које можете прочитати овде.

Интересантно је да је након састанка професор Мартић заједно са делегацијом сишао пред све окупљене студенте и лично им изложио постигнут договор,као и планове о даљем решавању проблема. Овим је професор Мартић по ко зна који пут на ФОН-у показао да је један од професора којима су студенти заиста на првом месту и да је увек спреман за сарадњу. Такође, продекан је позвао студенте да учествују у доношењу одлука   (претпостављамо зато што Студентски парламент и Студент продекан не раде свој посао) које се тичу студената у будућности, те и у то име направио договор са представницима незадовољних студената

Са друге стране, интересантно је да је Студент продекан само прошао поред групе протестаната и  попео се у Деканат, где је заједно са професором Мартићем дочекао делегацију студената, и том приликом покушавао колеге да одврати од њихових захтева.
У међувремену, како сазнајемо, студенти су почели да скупљају потписе за петицију којом ће Студента продекана и делегате у Студентском парламенту позвати да поднесу оставке, због не залагања за студенте и њихове интересе.

[color=red][size=24][b][email protected][/b][/size][/color] na ovaj mail saljite sledece podatke u sledecem formatu [size=18][b]neka mi na ovaj mail posalje kontakt neko iz organizacije protesta da bih s njim dogovorio oko spiska sta i kako!!!! stavi naznaku u subject da znam od koga je[/b][/size]

Објављено: 04.09.2008 14:54 - ()


0
0
srecom pa mi na trecoj za cetvrtu ne jurimo bodove :) fala bogu da me jos i to ne muci. A za kompenz... hoce li neko praviti peticiju ili...? Ajde najlakse je da se skupljaju "potpisi" slanjem na neki mail. Otvorite web mail na neko ime i okacite da ljudi salju. Ako niko nece ja cu samo recite i posle recite sta s tim

Објављено: 04.09.2008 14:41 - ()


0
0
ma to je tako retardirano da nemam reci!!!!!! samo treba videti kako tih 366 ide po smmmerovima! stvarno nije u redu da ide po manje od 100 na budzet na jedan smer, kad je konkurencija za isit i men mnoodo veca nego za om npr.... jedino bi bilo fer da tih 366 koji su na budzetu odu na koji hoce smer

Објављено: 04.09.2008 14:38 - ()


0
0
[quote]osobaX je u junu imala 54 espb i posle oktobra nista vise nije skupila bodova ostala na 54,a osoba Y koja je u junu imala 24espb i u oktobru dala sve i skupila 60espb, upisuje prvo osoba Y pa posel nje osoba X!!! [/quote] [color=olive]Jel bi mogli mi nekako da to promenimo? da se zalazemo za svoja prava? da to bude kao pre sto je bilo?[/color]

Објављено: 04.09.2008 14:18 - ()


0
0
[size=18][b]Mislim da bi mogla da se napravi peticija za kompenzaciju, da posle ne bi bilo kasno!![/size]![/b]

Објављено: 04.09.2008 14:13 - ()


0
0
^to toliko nije fer da je ovo strasno :((

Објављено: 04.09.2008 14:04 - ()


0
0
I vama je uslov 37 bio nama je 43 i kad se zavrsi oktobar gledase prvo ko je ocistio godinu u junu (oni su vec upisali),septembru, oktobru pa posle ce da gledaju bodove i uspeh! Primer. osobaX je u junu imala 54 espb i posle oktobra nista vise nije skupila bodova ostala na 54,a osoba Y koja je u junu imala 24espb i u oktobru dala sve i skupila 60espb, upisuje prvo osoba Y pa posel nje osoba X!!!

Објављено: 04.09.2008 13:56 - ()


0
0
E nece da bude kao vama prosle godine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Samo su rekli da ima mesta za 366 na budzet a kako ce po smerovima i kako ce rang listu da prave tek treba da objave!!!!!!!!!!!!!!!!!

Објављено: 04.09.2008 13:50 - ()


0
0
Ovako je top bilo prosle godine: [i]Квоте за упис II године на терет буџета у школској 2007/08 по одсецима износе: • 210 за одсек за Информационе Системе и Технологије , • 210 за одсек за Менаџмент, • 140 за одсек за Управљање Квалитетом и • 140 за одсек за Операциони Менаџмент.[/i] A u junu je sledeci br dao uslov: [i]• Информациони системи и технологије - 82 • Менаџмент - 61 • Управљање квалитетом - 16 • Операциони менаџмент - 10[/i]

Објављено: 04.09.2008 13:18 - ()


0
0
Daj te da se izborimo za tu KOMPENZACIJU!!!!!!!!!!!!

Објављено: 04.09.2008 12:41 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности